Moda

I LOVE RIO işyerinde, partiler, spor, gündelik recreations ve plaj giyim trendlerini içgörü sağlayarak, Rio de Janeiro kadınlar ve erkekler için en çarpıcı ve çağdaş moda sunar.


Ulusal ve uluslararası stil eğilimleri tarihsel gelişimi sanat formu sosyal ve siyasi önemi bir anlamda okuyucuların vermek bir göz-in verilir. Bikini ve mayo için önlük ve takım elbise itibaren, stil fikirleri bir podyum paketlenir ve onların gardırop canlandırmak yardımcı carioca estetik anlamak için okuyuculara teslim.


 Rio de Janeiro fotoğraf

YARATICI AKIL İÇİN STYLE


Bu şehir kendi kişiliğini ifade etmek için kullandığı dillerden biri olarak, Rio de Janeiro'nun canlı yaşamı yakından, onun yoğun moda stil bağlıdır. Rio halkı, uluslararası moda dünyasında estetik son derece etkili hale onlar kendilerini bir şekilde içine sıcaklık ve çevreleri ve karakter güzelliği bazı dahil etmişlerdir.


En iyi ve tasarımcıları ve moda evleri en önemli bu kültür yerde bulundu, ancak yerli markalar taç almak vardır - Yerel panorama sevinçle trendlerini kendi ses vermek dayanılmaz tasarımcılar ile kalabalık olur.


Cariocas renk, ışıltı ve oyunculuk için bir tutku ile karakterize bir çok farklı görünüm var. Şehrin bugün Moda yerel yaratıcılığın ve tüm dünyadan etkilerin sonucudur, reimagined ve kentin doğası ve sakinleri sıcaklık ve açıklık adapte.

Canlı desenler, platformlar ve turkuaz unsurlar tropik prêt-a-porter bu plaza elinde mükemmel çalışır: Rio kendi standartlarını belirler ve kendisine sadece karşılaştırır. Moda sahilde yanı sıra gösteriyor tonlar, çiğ ve parlak dokular, yanı sıra geometrik veya flaunty şekillerin bir çok benzersiz kullanım, pist için kusursuz bir yetenek verir.


Erken 20. yüzyıl Brezilyalı moda neredeyse tamamen nadiren tropikal iklim adapte olduğu giyim geliyordu Avrupa eğilimleri tarafından belirlendi kadar. Bu erken yıllarda uluslararası stiller korse kadınları serbest Fransız tasarımcılar tarafından yönetiliyordu.


Bikini o Bikini Atoll, Amerikalılar atom testler uygulamıştır Atlantik Okyanusu'nun küçük bir yama sonra seçildi böyle huzursuzluğa yol açtı, 1946 yılında Paris'te tasarlanmıştır. İlk iki yıl sonra Rio de Janeiro'da giyilen ve o zamandan beri Carioca plaj kültürünün ikonik bir sembolü haline gelmiştir. 1962 yılında, ilk flip flop dünyaca ünlü Havaiana markası için yol açtı Japon ayakkabı dayalı, Brezilya'da kuruldu.

Mod, Hippi ve Grunge modası yaygın olarak rock, disco, grunge ve metal gibi zamanın popüler müzik etkisinde Batı karşısında 60s, 70s ve 80s, hakim.

Mirasların, kültürler ve alt kültürleri çeşitli Rio de Janeiro ev sahipliği, moda ve trendleri bu doğrultuda gelişmiştir. Carioca style güneşli iklimi uygun parlak ve canlı renkler için kutlanan, ancak iş ve eğlence için giyilen kıyafetler türleri arasında belirgin bir fark vardır.


Şehir son derece kültürel ve çeşitlidir, ve onun canlı sokaklarında çalışan birkaç sanatsal ve özgün akımlar vardır. Samba, Sörf ve Bossa Nova burada moda eşsiz bir karakter vermek türlerin bazıları, ve yerel tasarımcıları tercih olduğunu tüm sanatsal ifadelerde bulunabilir.

Renkler, şekiller, modeller ve tasarımlar büyük çeşitlilik ziyaretçiye rasgele görünebilir iken, yerlerde, günler ve alt kültürleri için açık ve belirli kurallar vardır. Plaj kıyafetleri biçimsel ve zarif ambiances sıklıkta kadar açık kurallar aşağıda: ziyaretçiler hemen fark plajda dağınık bakmak için hiçbir neden yoktur.


Sanat, güzellik ve zarafet Rio'nun yaşam tarzı çok önemlidir. Plaj ve onun sahnelerine, faaliyetleri ve duyumları bu kentin yaşamında önemli bir cazibe ve bu deneyimlerin katılmak moda için mükemmel bir nokta vardır. Kendi ürünlerinin turistik bir cazibe, ancak tüm vatandaşlar için bir yaşam biçimi değildir, çünkü Mayo tasarımcıları, tüm yıl boyunca büyük bir isabet vardır.

Haftanın kadın ve erkek takım elbise, resmi giyim ve kapalı ayakkabılar tercih eğilimindedir sırasında. Sıcak ve nemli iklim verilen bu öğeleri seçmek için belli bir sanat vardır - her iki cinsiyette hafif kumaşlardan yapılmış gevşek öğeleri giymek eğilimi.

Günlük ve gece vakti modası bir ayrı faset erkekler hem de kadınlar oldukça doğal bir görünüm olması. Etek ve elbiseler, canlı t-shirt ve sandalet akan Denim şort, gevşek kayış üstleri, barlar, meydanlar, parklar ve plajlar görülebilir. Genellikle oldukça sağduyulu Makyaj ve erkek saç genellikle kısa ve sağlam olduğunu sık sık en fazla toplam tıraş veya hafif sakal eşliğinde.

Klasik bir görünüm, doğal ve özgür ruhlu, özellikle plajların çevresinde iken, Cariocas temiz ve Şehrin olma eğilimindedir. Ayakkabı ve kıyafet, taze, temiz ve un-buruşuk vardır. Birçok kadın, diğerleri düzenli onları doğruldu var, onların kilitleri doğal düşmek bırakın. Ayrıca erkekler hem de kadınlar manikür ve pedikür olması için yaygın bir uygulamadır.

Çok kültürlü baskılar ve stilleri, etek ve takı, Carioca gardırop düzenli bir bileşenidir. Brezilyalı moda öncü sesler, canlı, taze ve çekici parçaları ile tüm stilleri ve dinlerin insanlara ikram - Şehrin gençlere ve geniş Brezilya için popüler yerel tasarımcı markalar vardır. Rio'nun tasarımları Brezilyalı erkek ve kadınların günlük ihtiyaçlarını bilinciyle, high-end özgünlük ve sofistike sigorta.

Bu moda kentin bir özelliği onun çeşitlilik ve herkes için bir şey var: classiest ve düzenli sörfçü en prestijli, Rio de Janeiro, ihtiyaçlarını karşılamak ve ruh memnun ve hatta keşfedilmemiş isteklerine bağlamak için bir yol bulur dan. Bu çok yönlülük egzotik deneyimler marifet ve yaratıcılık ile sıçramasına, çeşitli markalar altında bulunabilir.


Rio moda endüstrisinin son yıllarda genişlik ve şöhretli büyüyen olmuştur ve şehir şimdi dünya genelinde modacıların ve stilistler etrafında yıl planlamak seminal moda fuarları çeşitli ev sahipliği yapıyor. Kent ayrıca ev önemli kurum olan "Academia Brasileira da Moda" Moda Brezilyalı Akademisi çağırdı.


Zengin kültürel sahne, tüm sanatsal ifadelerin için bir yer tutar ve moda özellikle yıllık yaz ve kış sürümleri ile yol Rio de Janeiro'nun Moda Haftaları ile, Carioca takvimde sayısız görünüşe yapar. Bu durumlar, heyecan verici gösterileri ile yıl kapak olaylar geniş ve güçlü web ve ülke arasındadır. Yurt dışından sektöründe büyük isimleri yanı sıra, önemli etkiler, onların gece önlük ihtişamı, onların lüks ve gevşek imzaların tazelik ve sofistike mayo ile şaşırtmaya bu fest bir araya geliyor. Parlak kırmızılar ve ilkbahar baskılar, kadınlık ve cazibesi ile saklamadı toprak renkleri ve pastel, gösterinin gerçek yıldız vardır

Stil, doğal duruş ve Brezilyalı kadınların doğal güzelliği sayesinde gelir: gerçek hayat muses kentin ruhunda. Brezilyalı süper model ve moda trendi belirleyiciler Brezilya'nın moda ilgi ve kadınların yetenek ve güzellik önemi örnekleridir. Flaunty saç bu Brezilyalı şehrin markalarından biri şudur: Uzun sörfçü kilitleri, ya da bir denizkızı dalgalı yele, sağlıklı ve parlak saçlar özveriyle aranır mı.

Bazı fikirler, nem ve plaj tarafında tipik rüzgara kadar alışık olmayanlar için, yerliler yakın mükemmel standartlara uydurmak için çok yararlı olabilir. Daha doğal eğilimleri yerine kimyasal seçenekleri, sağlıklı güzellik bakımları için idealleri ile tıpkı popüler hale geliyor ise saç düzleştirme tekniği "Brezilyalı patlama", birçok Adepts vardır.


Rio de Janeiro Alışveriş kentin 160 mahallelerde, 70 plajları ve sonsuz barlar gibi çok çeşitli olabilir. Her şey bir pazarlık olduğu Lüks ve seçkin alışveriş merkezleri heyecanlı sokak pazarları gibi çok kullanılabilir - antika fuarlarına, ünlü Ipanema Hippy Fuarı, ya da büyüleyici Copacabana gece standları söz değil.


Çeşitli seçenekler her zevke hitap ve bütçeler tüm ilçelerde dağılmış ve herkes yağmurlu bir gün için mükemmel bir alternatif verir. Neredeyse tek dükkan kılığında mini alışveriş merkezleri, şehrin her köşesinde bina içinde gizlemek - uzak nokta ışıktan, bu merkezlerin yerel pazarlık avcılar arasında bir favori vardır.

Yani, Rio plajları, bikini ve ısı olursanız çok, daha sonra kent perakende terapisi bir doz için bazı parlak alışveriş olanakları vardır. Çok sayıda alışveriş merkezleri, alışveriş kompleksleri, butikler ve mutlu istekli alıcılar tutmak için mağaza kapalı küçük bir tane vardır.


Fiyatlar yaz aylarında hava durumu gibi değişebilir - böylece konum ve pahalı pazarlık arasındaki fark anlamına gelebilir - özellikle giyim, ayakkabı, sanat ve el sanatları, ve hediyelik eşyalar için.


Barra da Tijuca ilçesinde bulunan, neredeyse restoran ve sinema salonları bitişik New York merkezi ile tam kendi içinde küçük bir şehir olduğunu - - Barra Shopping Rio'nun en büyük ve en popüler alışveriş merkezi daha fazla restoranlar, barlar ev ve hatta spor kulüpleri. Hiç şüphesiz, yüksek sokak isimleri bir 4km uzunluğunda streç yayılmış mağazaları yüzlerce bağımsız moda ve mücevher mağazaları sahibi için olan bir alışveriş çılgınlığı için gitmek yerdir. Değil kadar aynı mahallede, alışveriş sahnesinde yeni gelen Brezilya ve uluslararası markaların en sadece en iyi görüntüleme, lüks ve şık Köy Mall.

Ayrıca sofistike tüketici hedef São Conrado Moda Mall - lüks mağazaları her görüntüleyen özel tasarım markaları ev. Kozmetik, spor ve elektronik mağazaları da eğlenceli bir öğleden sonra için ihtiyacınız olan paralı turistler ve cariocas kaynağı. Uzay açık ve havadar ve diğer alışveriş kompleksleri dışında atmosfer daha rahat. Burada, dört ekranlar ve uygun valet parking ile donatılmış yerel sinemaya giderken bazen mağaza perusing Brezilyalı ünlü ve moda modelleri, spot olağandışı değildir.

Büyük alışveriş için, ve en popüler plaj alanları yakınında, etkileyici, Rio Sul alışveriş merkezi elverişli Botafogo yer almaktadır ve şık alışveriş Leblon sağ Leblon Distrcit kalbidir. Mağazaları yüzlerce, çeşitli restoranlar ve sinema ile, bu alışveriş merkezleri gibi Sugar Loaf ve Corcovado dağlar gibi Rio'nun en popüler yerlerinden, birçok yakın bulunmaktadır.

Leblon restoranlar, tasarımcı butikleri ve şehrin boğucu bir görünüm bulmak için bir lüks mahalle. Bu Babilonia Feira Hype, bir yeraltı, anlamlı ve unrepeatable dokunuş ile moda, tasarım, mutfak ve müzik sanatçıları vitrinde bir aylık bir olay da yakındır. Bilinen yaklaşan veya dünya sanatçı ve DJ Konuk katılımcı ve canlı şovlar yeni moda eğilimlerini karşılamak için istekli halk tarafından en çok paylaşılan biridir ve beklenen bir deneyim, eklemek.


Etkiler, kimlikler, kavram ve eğilimleri karışımı - Brezilya moda hala estetik syncretism ile işaretlenir. Bu eşsiz füzyon sürekli Carioca tasarımcıları tarafından zenginleştirilmiş ediliyor ve şehir genelinde high-end olaylar ve mağazalar, moda alışveriş merkezleri, yanı sıra büyüleyici moda fuarlarında bulunabilir.


Moda alışveriş merkezlerine ve biber şehir merkezlerine ek olarak, aynı zamanda moda ve giyim fuarlarından bir dizi vardır. Bunların en ünlülerinden biri Botafogo mahallede güzel bir konakta bir araya rafine ve deneysel moda, müzik ve gastronomi getiriyor "Ey Cluster" olarak adlandırılan iki ayda bir olaydır.

Feira Hippie Market, görmek ve antika hazineleri zevk ve retro şık sahnede mükemmel uyum için ziyaretçi ve yerliler mükemmel şansı verir: Böyle Ipanema ikonik mahallede her Pazar günü düzenlenen bir diğer moda fuarları, oda vardır sadece Rio de Janeiro verebilir babacan vibe ve Carioca sanat ve zanaat ilgilenen herkes için bazı ilginç nesneler üretme garantisi.

Indirimli fiyatlarla giyim ve ayakkabı arayanlar, özellikle sokaklarda moda çıkışları denilen dönüm alışveriş bölgesi sokak cepheleri hakim Rua Uruguaiana, Rua Alfândega ve Rua Buenos Aires boyunca, Centro'nun şehir varmalıyız "SAARA."

Orijinal sanat için alışveriş yaparken, Santa Teresa Mahallesi'nde Rio'nun sanatçı ve yaratıcı zihinlerin birçoğu için uğrak nokta ise, pek çok sanat galerileri Arnavut kaldırımlı sokakları ve dar alleyways süslüyor. Uygun fiyatlı daha pahalı ve sürekli benzersiz varış - Brezilyalı sanat bazı güzel örnekleri Mahallesi'nde satın alınabilir yaparken bu büyüleyici mahalle kafe, bar ve restoranlar, uzun bir günün ardından alışveriş yorgun ayaklar için yardım sağlamak.

Hepsi harika hediyelik eşya yapmak ve eve ailesi için sunulur - daha özelleştirilmiş öğeler için, müzik aletleri gibi, Rua da Carioca gibi Bahian gitar olarak yerli Brezilyalı INTRUMENTS, Rabecas ve Pandieros satın alınabilir müzikal dükkanlar bir bolluk ile bir sokak olduğunu.

Eğilimleri, ilgi ve duyumlar ve deneyimlerin keşif böyle bir sıvı anlayışla, hiçbir sürpriz olduğunu dolayısıyla dekor, takı, güzellik davranır olası ve zarif kreasyonlar üreten malzeme ve tekniklerin çok geniş bir teklifi, içinde Carioca yaratıcılık sonuçları ve aksesuarlar.