Reklam & Sponsorluk

Sponsorluk ve reklam ortaklıklar geniş bir yelpazede çok sayfalı özelliği makaleleri, web sitenizin metinsel ve fotoğraf içeriğini tamamlayacak basit afişlerinden mevcuttur. Diğer seçenekler yarım sayfa, tam sayfa ve çift sayfa görüntüler yanı sıra eşsiz ve yenilikçi reklam kombinasyonları içerir.

Rio de Janeiro logolar1

 


Profesyonel özveri Yıl, I LOVE RIOPortal dışarıdaki sanat standardının özel fotoğraf binlerce birlikte, turistik, kültürel, tarihsel ve toplumsal bilgi sayfaları binlerce Rio de Janeiro, şehir ve devlet keşfeder bir çalışma sonuçlandı .


 Rio de Janeiro logolar2

 


Hiç dünyanın herhangi bir başka şehir için daha önce yapılan Portal yenilikçi yapısı ve tasarımı, kolayca uluslararası okuyucuların geniş bir yelpazede en üst düzeyde ve değerde bir üründe neden kullanıldığı içerik bakımından zengindir.


Rio de Janeiro logolar3

 


Kullanıcılar kolayca logo, mesaj ve web adresi 50'den fazla dilde ifşa edilir "Ben RIO SEVİYORUM" sunum ve tasarım eşsiz felsefesini takdir, bilgisayarlar ve tabletler aracılığıyla bölümleri erişebilirsiniz.


 

Rio de Janeiro logolar4

 


İngilizce sunulan ve okuyucu tarafından birçok dilde doğrudan Google çevrilebilir, Portal web sitesi bölgeler ve pazarlarda ulusal ve çokuluslu markaların global tanıtımı için değerli bir araç haline öncelikle uluslararası kullanıcılar yönelikse.


 

Rio de Janeiro logolar5

 


Özel reklam felsefesine dayanarak, Portal sponsorları ve katılımcıların belirli bir sayıda için alan sunar. Bir Ortak marka açıkça sponsor bölümün içeriği sayfaları ve görüntüleri yüzlerce her görüntülenir.


 

Rio de Janeiro logolar6

 


Reklam oranları I hedeflerinden biri RIO dünyada bir fark yaratmak olanlara ayrım veren aşk olduğunu görerek, aynı zamanda küresel çevre sürecine olumlu tutulum Sponsorun seviyesine göre değişir.


 

Rio de Janeiro logolar7

 


I LOVE RIO vizyonunu paylaşan ve sürdürülebilir ekonomik kalkınmayı ve olumlu toplumsal katkıları destekleyen sponsorlar, özel fiyatlar ve dikkate alırsınız. I LOVE RIO: herkes için iyi.