dağılım

Website reklam üç prensip tarafından tahrik edilmektedir: ücretsiz veya sponsor dağıtım, hedeflenen dağıtım ve içeriğin yaratıcı dağılımını ve ilgili teklifleri.


Orada çeşitli Ben müşterilerine zengin ve bilgilendirici tarihi ve kültürel içeriğini okumak için bir şey ödemek zorunda değilsiniz yani, tüketim ve dağıtım noktasında ücretsiz bazıları RIO ürünlerini, aşk ve distribütörler var ödemek zorunda değilsiniz müşterilerine sunulan bir ürün olarak onların emrinde Web sitesi


 Rio de Janeiro fotoğraf

KÜRESEL GÖRÜŞ


I LOVE RIO dağıtım stratejisinin bir parçası, hem Ulusal ve küresel Rio de Janeiro'nun kültür ve imajını açıklamaya uygun plan ve markaların ve ürünlerin ortaklık gelişmeleri içerir.

Portal uluslararası görünürlük ve 50'den fazla dilde sunulan ücretsiz ve benzersiz içerik sayesinde marka bilinirliğini elde ederken, yerel Carioca teklifleri tüketici ürünleri geniş bir yelpazede aracılığıyla derin Brezilya içinde ulaşmak.

Birlikte Carioca kültürünü temsil eden ürünleri ile çevrimiçi ve kağıt yayınlar yoluyla turistik ve kültürel içerik ortak geliştirme, birbirlerine genişleyen çok ürün marka farkındalığı üzerine inşa.


Tüm ürün hatları üzerinden birleşik bir marka görsel kimlik ile eşleştirilmiş uyarlanmış editoryal içerik, açıklamak ve Carioca tarihi ve kültürü içinde bunları kadrajlarken teklifleri promoteall için kullanılır.


Spor ekipmanları için kozmetikten, fotoğraf kitaplara gastronomi uzanan, ben RIO her zamankinden daha geniş kapsamlı, yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde Cidade Maravilhosa mücevherleri bazı ifşa kararlı olduğunu SEVİYORUMs.