internet sitesi

I LOVE RIO Portal Rio de Janeiro, Brezilya güzel şehrin sosyal, kültürel ve tarihi dokusunu kapsayan benzersiz bir felsefe ile.


Kentin geçmiş, mevcut ve potansiyel onları erişilebilir yapmak ve uzaktan sakinleri, ziyaretçiler ve kitlelere hitap, bir ışık ve eğlenceli bir şekilde sunulmuştur. Bir orijinal pozitif ve geniş lens, anlamlı anlamak ve gizemleri ve carioca culture.The Sitesi sihirli, kullanımı kolay, sezgisel ve turizm, kültür, müzik, gastronomi ile ilgili yazılar sunan görsel hoş bir dost yapısını takip ile meşgul okuyucuları yardımcı olur yaşam tarzı, gece hayatı, moda, spor, iş, tarih, Niterói ve Rio de Janeiro durumdaydı.Oda metinler üzerinden birkaç şehirler yüksek kalitede çarpıcı fotoğraflar ile desteklenmiş ve her sunum panoramik derinlik ve netlik ile Rio shocases vardır.


 Rio de Janeiro fotoğraf

FELSEFE


Içeriğinin yaklaşık 25.000 sayfa ile, I LOVE RIO Yeni turizm-kültür yorumunu sunar - hem ziyaretçiler ve turistler için yararlı bilgiler sunan ek olarak, portal bu yerlerde Rio'nun sakinlerinin yaşamlarını ve geleneklerini nasıl etkilediğini açıklayan Rio de Janeiro'nun her kültürel yönü geliştirmek için nasıl geldi göstermek için tasarlanmıştır ve Rio'nun sanatsal ve kültürel üretim.

I LOVE RIO ek olarak bu faaliyetler ve projeler için sorumlu çeşitli kurumlara doğrudan bağlantılar sağlayarak - doğanın korunması, çevrenin korunması ve bölgesel kalkınma ile uyumlaştırılması ile ilgili proje ve girişimleri açıklar. Portal doğada yaygın saygı ve her şeyden önce çevre koruma önemini vurgulamaktadır.

Parçası I LOVE RIO Rio de Janeiro eyaletinde 16 benzersiz şehirler adamıştır - Web geçmişi, doğayı, yerel kültürel etkinlikler, yiyecek ve konaklama seçenekleri vurgulayan bu şehirlerin her biri için; Sermaye yanı sıra, Rio de Janeiro, tüm devlet Uluslararası turistlerin ilgisini arttırmayı amaçlayan.


Hakkında 90 saniyelik videoyu izleyin I LOVE RIO